Το πρόγραμμα της Β’ Κατηγορίας στην ΕΠΣ Πέλλας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 

1η αγωνιστική
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: –
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ: –
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ: –
ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ: –

2η αγωνιστική
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ: –
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ: –
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ: –

3η αγωνιστική
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ: –
ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ: –
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: –
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ: –

4η αγωνιστική
ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ: –
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ: –
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ: –
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ: –

5η αγωνιστική
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ: –
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ – ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ: –
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ: –

6η αγωνιστική
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ: –
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ: –
ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ – ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: –
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ: –

7η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ – ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ: –
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ: –
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ: –
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ: –

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 

1η αγωνιστική
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: –
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ: –

2η αγωνιστική
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ: –
ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ: –
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: –

3η αγωνιστική
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ: –
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ: –
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ – ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ: –

4η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ – ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ: –
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: –

5η αγωνιστική
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ: –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: –
ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ: –

6η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ – Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ: –
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ – ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ: –

7η αγωνιστική
ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: –
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ – ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ – ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: –

 

 

Fresh Plus

Δεν διατίθεται αυτόματο εναλλακτικό κείμενο.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here