Στην πρώτη θέση σκαρφάλωσε ο Ορφέας Ριζαρίου με την ολοκλήρωση των εξ αναβολής αγώνων.

Η εικόνα ίσως περιέχει: ένα ή περισσότερα άτομα, άτομα κάνουν σπορ, βουνό, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Μ. Αλέξ. Άρνισσας – Ορφέας Ριζαρίου  2 – 4

Η εικόνα ίσως περιέχει: ένα ή περισσότερα άτομα, άτομα κάνουν σπορ και υπαίθριες δραστηριότητες

2-4  Καραολάνης 84′

Πιο δύσκολα απ ότι δείχνει το τελικό αποτέλεσμα ο Ορφέας Ριζαρίου κέρδισε την μαχητική ομάδα της Άρνισσας, στο εξ αναβολής παιχνίδι.
Αρκετές χαμένες ευκαιρίες από την ομάδα του Ορφέα ειδικά στο πρώτο ημίχρονο και δυο αδράνειες της Άμυνας στις μοναδικές ευκαιρίες της γηπεδούχου ομάδας κράτησαν το άγχος μέχρι το 85′ όταν και το σκορ ήταν 2-2. Στα τελευταία λεπτά του αγώνα η ομάδα του Ορφέα Ριζαρίου πάτησε γκάζι, πέτυχε 2 γκολ και πήρε μία πολύ σημαντική νίκη που την έφερε μόνη πρώτη στον βαθμολογικό πίνακα.

Η εικόνα ίσως περιέχει: 1 άτομο, υπαίθριες δραστηριότητες