ΟΜΙΛΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΙΝΙ

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣΔ΄ΟΜΙΛΟΣΕ΄ΟΜΙΛΟΣΖ΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΓΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1Δ1 Ν.ΙΩΝΙΑΕ1 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣΖ1 ΧΑΝΙΑ
Γ2 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣΔ2 ΔΡΑΜΑ 1986Ε2 ΑΕΡΩΠΟΣ 2Ζ2 ΑΕΡΩΠΟΣ 1
Γ3 ΑΡΙΩΝΔ3 ΑΕΡΩΠΟΣ 3Ε3 ΒΟΡΕΑΣΖ3 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 2

 

Α΄ΟΜΙΛΟΣΒ΄ ΟΜΙΛΟΣ
Α1 ΚΟΡΩΠΙΒ1 ΦΕΡΩΝΑΣ
Α2 ΔΟΥΚΑΣ 2Β2 ΔΟΥΚΑΣ 1
Α3 ΦΙΛΙΑ 1Β3 ΦΙΛΙΑ 2
Α4 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΒ4 ΑΡΓΟΣ

 

ΣΤΗΝ 2Η ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-8 ΟΙ 4 ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ Γ-Δ-Ε-Ζ ΟΜΙΛΟΥ ΣΧΗΜΑΤΙΖΟΥΝ  ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ Θ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΝΑΣ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ, ΚΑΙ ΟΙ 2 ΠΡΩΤΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΙ ΤΟΥ Α-Β ΟΜΙΛΟΥ ΣΧΗΜΑΤΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ Η, ΜΕΤΑΦΕΡΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΣΚΟΡ ΑΠΟ ΤΗΝ 1Η ΦΑΣΗ.

ΣΤΗΝ 2Η ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ 9-16 ΟΙ 4 ΔΕΥΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ Γ-Δ-Ε-Ζ ΟΜΙΛΟΥ ΣΧΗΜΑΤΙΖΟΥΝ  ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ Κ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΝΑΣ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ, ΚΑΙ ΟΙ 2 ΤΡΙΤΟΙ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟΙ ΤΟΥ Α-Β ΟΜΙΛΟΥ ΣΧΗΜΑΤΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ Ι, ΜΕΤΑΦΕΡΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΣΚΟΡ ΑΠΟ ΤΗΝ 1Η ΦΑΣΗ.

ΣΤΗΝ 2Η ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ 17-20 ΟΙ 4 ΤΡΙΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ Γ-Δ-Ε-Ζ ΟΜΙΛΟΥ ΣΧΗΜΑΤΙΖΟΥΝ  ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ Λ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΝΑΣ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΙΝΙ –ΜΙΚΡΟ  ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΑΔΙΟΥ ΕΔΕΣΣΑΣ

Α/ΑΩΡΑΦΑΣΗΟΜΙΛΟΣΤΡΙΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ – ΑΓΩΝΕΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
1.17.001η ΦΑΣΗΓΑΡΙΩΝ – ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ
2.18.001η ΦΑΣΗΔΑΕΡΩΠΟΣ 3 – ΔΡΑΜΑ 1986
3.19.001η ΦΑΣΗΕΒΟΡΕΑΣ – ΑΕΡΩΠΟΣ 2
4.20.001η ΦΑΣΗΖΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 2 – ΑΕΡΩΠΟΣ  1
ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ – ΑΓΩΝΕΣ
5.09.001η ΦΑΣΗΓΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1 – ΑΡΙΩΝ
6.10.001η ΦΑΣΗΔΝ.ΙΩΝΙΑ – ΑΕΡΩΠΟΣ 3
7.11.001η ΦΑΣΗΕΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΒΟΡΕΑΣ
8.12.001η ΦΑΣΗΖΧΑΝΙΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 2
13.00-15.30 ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΝΟ
9.16.001η ΦΑΣΗΓΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1 – ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ
10.17.001η ΦΑΣΗΔΝ.ΙΩΝΙΑ – ΔΡΑΜΑ 1986
11.18.001η ΦΑΣΗΕΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΕΡΩΠΟΣ 2
12.19.001η ΦΑΣΗΖΑΕΡΩΠΟΣ 1 – ΧΑΝΙΑ
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Α/ΑΩΡΑΦΑΣΗΟΜΙΛΟΣΠΕΜΠΤΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ – ΑΓΩΝΕΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
13.09.002η ΦΑΣΗΛ (17-20)3ος Γ – 3ος Δ
14.10.002η ΦΑΣΗΛ (17-20)3ος Ε – 3ος Ζ
15.11.002η ΦΑΣΗΚ (9-16)2ος Γ – 2ος Δ
16.12.002η ΦΑΣΗΚ (9-16)2ος Ε – 2ος Ζ
17.13.002η ΦΑΣΗΘ (1-8)1ος Γ – 1ος Δ
18.14.002η ΦΑΣΗΘ (1-8)1ος Ε – 1ος Ζ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ – ΑΓΩΝΕΣ
19.09.002η ΦΑΣΗΛ (17-20)3ος Γ – 3ος Ε
20.10.002η ΦΑΣΗΛ (17-20)3ος Δ – 3ος Ζ
21.11.002η ΦΑΣΗΚ (9-16)2ος Γ – 2ος Ε
22.12.002η ΦΑΣΗΚ (9-16)2ος Δ – 2ος Ζ
23.13.002η ΦΑΣΗΘ (1-8)1ος Γ – 1ος Ε
24.14.002η ΦΑΣΗΘ (1-8)1ος Δ – 1ος Ζ
25.15.002η ΦΑΣΗΛ (17-20)3ος Γ – 3ος Ζ
26.16.002η ΦΑΣΗΛ (17-20)3ος Δ – 3ος Ε
27.17.002η ΦΑΣΗΚ (9-16)2ος Γ – 2ος Ζ
28.18.002η ΦΑΣΗΚ (9-16)2ος Δ – 2ος Ε
29.19.002η ΦΑΣΗΘ (1-8)1ος Γ – 1ος Ζ
30.20.002η ΦΑΣΗΘ (1-8)1ος Δ – 1ος Ε
 
 
 
 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΙΝΙ – Δ.Α.Κ. ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Α/ΑΩΡΑΦΑΣΗΟΜΙΛΟΣΤΡΙΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ – ΑΓΩΝΕΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
1.16.001η ΦΑΣΗΑΚΟΡΩΠΙ – ΔΟΥΚΑΣ 2
2.16.001η ΦΑΣΗΑΦΙΛΙΑ 1 – ΠΑΟΚ
3.17.001η ΦΑΣΗΒΦΕΡΩΝΑΣ – ΔΟΥΚΑΣ  1
4.17.001η ΦΑΣΗΒΦΙΛΙΑ 2 – ΑΡΓΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ – ΑΓΩΝΕΣ
5.13.001η ΦΑΣΗΑΚΟΡΩΠΙ – ΦΙΛΙΑ 1
6.13.001η ΦΑΣΗΑΔΟΥΚΑΣ 2 – ΠΑΟΚ
7.14.001η ΦΑΣΗΒΦΕΡΩΝΑΣ – ΦΙΛΙΑ 2
8.14.001η ΦΑΣΗΒΔΟΥΚΑΣ  1 – ΑΡΓΟΣ
9.20.001η ΦΑΣΗΑΚΟΡΩΠΙ – ΠΑΟΚ
10.20.001η ΦΑΣΗΑΔΟΥΚΑΣ 2 – ΦΙΛΙΑ 1
11.21.001η ΦΑΣΗΒΦΕΡΩΝΑΣ – ΑΡΓΟΣ
12.21.001η ΦΑΣΗΒΔΟΥΚΑΣ  1 – ΦΙΛΙΑ 2
ΠΕΜΠΤΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΗΜΕΡΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ – ΑΓΩΝΕΣ
13.10.002η ΦΑΣΗΙ (9-16)3ος Α – 3ος Β
14.10.002η ΦΑΣΗΙ (9-16)4ος Α – 4ος Β
15.11.002η ΦΑΣΗΗ (1-8)1ος Α – 1ος Β
16.11.002η ΦΑΣΗΗ (1-8)2ος Α – 2ος Β
17.20.002η ΦΑΣΗΙ (9-16)3ος Α – 4ος Β
18.20.002η ΦΑΣΗΙ (9-16)3ος Β – 4ος Α
19.21.002η ΦΑΣΗΗ (1-8)1ος Α – 2ος Β
20.21.002η ΦΑΣΗΗ (1-8)2ος Α – 1ος Β

 

 

Α/ΑΩΡΑΦΑΣΗΟΜΙΛΟΣΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ – ΑΓΩΝΕΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
21.16.00ΤΕΛΙΚΗ19-203ος Λ – 4ος Λ
22.16.00ΤΕΛΙΚΗ17-181ος Λ – 2ος Λ
23.17.00ΤΕΛΙΚΗ15-164ος Ι – 4ος Κ
24.17.00ΤΕΛΙΚΗ13-143ος Ι – 3ος Κ
25.18.00ΤΕΛΙΚΗ11-122ος Ι – 2ος Κ
26.18.00ΤΕΛΙΚΗ9-101ος Ι – 1ος Κ
27.19.00ΤΕΛΙΚΗ7-84ος Η – 4ος Θ
28.19.00ΤΕΛΙΚΗ5-63ος Η – 3ος Θ
29.20.00ΤΕΛΙΚΗ3-42ος Η – 2ος Θ
30.20.00ΤΕΛΙΚΗ1-21ος Η – 1ος Θ

 

ΟΜΙΛΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄

 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣΒ΄ ΟΜΙΛΟΣ  Γ΄ ΟΜΙΛΟΣΔ΄ ΟΜΙΛΟΣΕ΄ ΟΜΙΛΟΣ
Α1 ΑΕΡΩΠΟΣ 1Β1 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΓ1 ΑΕΚ 1Δ1 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣΕ1 ΚΕΡΑΤΣΙΝΗ
Α2 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 1Β2 ΦΙΛΙΠΠΟΣΓ2 ΦΛΩΡΙΝΑΔ2 ΔΡΑΜΑ 1986Ε2 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Α3 ΒΟΡΕΑΣΒ3 ΑΕΡΩΠΟΣ 2Γ3 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2Δ3 ΑΕΚ 2Ε3 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ
Δ4 ΑΡΙΩΝ

 

Ζ΄ ΟΜΙΛΟΣΗ΄ ΟΜΙΛΟΣΘ΄ ΟΜΙΛΟΣ
Ζ1 ΑΡΗΣΗ1 ΦΕΡΩΝΑΣΘ1 ΚΟΡΩΠΙ
Ζ2 ΑΡΓΟΣΗ2 ΔΟΥΚΑΣΘ2 ΠΥΛΑΙΑ
Ζ3 ΚΑΜΑΤΕΡΟΗ3 ΠΑΟΚΘ3 ΑΝΟΙΞΗ
Θ4 ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

ΣΤΗΝ 2Η ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-16 ΟΙ  ΠΡΩΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ Α-Β ΟΜΙΛΟΥ ΣΧΗΜΑΤΙΖΟΥΝ  ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ Ι, ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ Γ-Δ ΟΜΙΛΟΥ ΣΧΗΜΑΤΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ Κ, ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ Ε-Ζ ΟΜΙΛΟΥ ΣΧΗΜΑΤΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ Λ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ Η-Θ ΟΜΙΛΟΥ ΣΧΗΜΑΤΙΖΟΝ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ Μ.

ΣΤΗΝ 2Η ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ 17-26 ΟΙ  ΤΡΙΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ Α-Β-Γ-Δ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ Η ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟΥ Δ ΣΧΗΜΑΤΙΖΟΥΝ  ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ Ν ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΙΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ Ε-Ζ-Η-Θ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ Η ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟΥ Θ ΣΧΗΜΑΤΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ Ξ.

 

ΣΤΗΝ 2Η ΦΑΣΗ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΝΑΣ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ,  ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΘΕΙ ΣΤΗ 1Η ΦΑΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΝ ΑΠΛΑ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΣΚΟΡ ΑΠΟ ΤΗΝ 1Η ΦΑΣΗ.

ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-8 ΚΑΙ 9-16 ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΝΟΝΤΑΙ  ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΧΙΑΣΤΗ ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ Ι-Κ ΚΑΙ ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ Λ-Μ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΘΑ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ ΟΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ.

 

ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ 17-26 ΘΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΘΟΥΝ ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ Ν-Ξ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗΣ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΟΜΙΛΟ.

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ – Δ.Α.Κ. ΑΡΙΔΑΙΑΣ

 

Α/ΑΩΡΑΦΑΣΗΟΜΙΛΟΣΤΡΙΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ – ΑΓΩΝΕΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
1.18.001η ΦΑΣΗΗΦΕΡΩΝΑΣ – ΠΑΟΚ
2.19.001η ΦΑΣΗΘΠΥΛΑΙΑ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ
3.20.001η ΦΑΣΗΘΚΟΡΩΠΙ – ΑΝΟΙΞΗ
4.21.001η ΦΑΣΗΖΑΡΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ – ΑΓΩΝΕΣ
5.09.001η ΦΑΣΗΗΦΕΡΩΝΑΣ – ΔΟΥΚΑΣ
6.10.001η ΦΑΣΗΘΚΟΡΩΠΙ – ΠΥΛΑΙΑ
7.11.001η ΦΑΣΗΘΑΝΟΙΞΗ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ
8.12.001η ΦΑΣΗΖΑΡΗΣ – ΑΡΓΟΣ
9.16.001η ΦΑΣΗΗΔΟΥΚΑΣ – ΠΑΟΚ
10.17.001η ΦΑΣΗΘΠΥΛΑΙΑ – ΑΝΟΙΞΗ
11.18.001η ΦΑΣΗΘΚΟΡΩΠΙ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ
12.19.001η ΦΑΣΗΖΑΡΓΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Α/ΑΩΡΑΦΑΣΗΟΜΙΛΟΣΠΕΜΠΤΗ 27  ΙΟΥΝΙΟΥ – ΑΓΩΝΕΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
13.09.002η ΦΑΣΗΞ3ος Ε – 3ος Η
14.10.002η ΦΑΣΗΜ1ος Η – 1ος Θ
15.11.002η ΦΑΣΗΛ2ος Ε – 2ος Ζ
16.12.002η ΦΑΣΗΛ1ος Ε – 1ος Ζ
17.13.002η ΦΑΣΗΜ2ος Η – 2ος Θ
18.14.002η ΦΑΣΗΞ3ος Ζ – 3ος Θ
19.15.002η ΦΑΣΗΞ3ος Η – 4ος Θ
20.16.002η ΦΑΣΗΜ1ος Η – 2ος Θ
21.17.002η ΦΑΣΗΜ2ος Η – 1ος Θ
22.18.002η ΦΑΣΗΛ1ος Ε – 2ος Ζ
23.19.002η ΦΑΣΗΛ2ος Ε – 1ος Ζ
24.20.002η ΦΑΣΗΞ3ος Ε – 3ος Θ
25.21.002η ΦΑΣΗΞ4ος Θ – 3ος Ζ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28  ΙΟΥΝΙΟΥ – ΑΓΩΝΕΣ
26.12.002η ΦΑΣΗΞ3ος Ε – 3ος Ζ
27.13.002η ΦΑΣΗΞ3ος Η – 3ος Θ
28.14.00ΠΡΟΗΜ9-163ος Λ – 4ος Μ
29.15.00ΠΡΟΗΜ9-164ος Λ – 3ος Μ
30.16.00ΠΡΟΗΜ1-81ος Λ – 2ος Μ
31.17.00ΠΡΟΗΜ1-82ος Λ – 1ος Μ
32.18.002η ΦΑΣΗΞ3ος Ε – 4ος Θ
33.19.002η ΦΑΣΗΞ3ος Ζ – 3ος Η
ΣΑΒΒΑΤΟ 29  ΙΟΥΝΙΟΥ – ΑΓΩΝΕΣ
34.10.00ΗΜΙΤΕΛ13-16 
35.11.00ΗΜΙΤΕΛ9-12 
36.12.00ΗΜΙΤΕΛ5-8 
37.13.00ΗΜΙΤΕΛ1-4 
 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ – Δ.Α.Κ. ΕΔΕΣΣΑΣ

 

Α/ΑΩΡΑΦΑΣΗΟΜΙΛΟΣΤΡΙΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ – ΑΓΩΝΕΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
1.16.001η ΦΑΣΗΕΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ
2.17.001η ΦΑΣΗΒΑΕΡΩΠΟΣ 2 – ΦΙΛΙΠΠΟΣ
3.18.001η ΦΑΣΗΑΑΕΡΩΠΟΣ 1 – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 1
4.19.001η ΦΑΣΗΔΔΡΑΜΑ 1986 – ΑΡΙΩΝ
5.20.001η ΦΑΣΗΔΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΕΚ 2
6.21.001η ΦΑΣΗΓΦΛΩΡΙΝΑ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2
ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ – ΑΓΩΝΕΣ
7.09.001η ΦΑΣΗΒΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ
8.10.001η ΦΑΣΗΔΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΔΡΑΜΑ 1986
9.11.001η ΦΑΣΗΔΑΕΚ 2 – ΑΡΙΩΝ
10.12.001η ΦΑΣΗΑΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 1 – ΒΟΡΕΑΣ
11.13.001η ΦΑΣΗΓΑΕΚ 1 – ΦΛΩΡΙΝΑ
12.14.001η ΦΑΣΗΕΚΕΡΑΤΣΙΝΗ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ
15.00
13.16.001η ΦΑΣΗΒΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕΡΩΠΟΣ 2
14.17.001η ΦΑΣΗΔΔΡΑΜΑ 1986 – ΑΕΚ 2
15.18.001η ΦΑΣΗΔΑΡΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
16.19.001η ΦΑΣΗΑΑΕΡΩΠΟΣ 1 – ΒΟΡΕΑΣ
17.20.001η ΦΑΣΗΕΚΕΡΑΤΣΙΝΗ – ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ
18.21.001η ΦΑΣΗΓΑΕΚ 1 – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2
Α/ΑΩΡΑΦΑΣΗΟΜΙΛΟΣΠΕΜΠΤΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ – ΑΓΩΝΕΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
19.09.002η ΦΑΣΗΝ3ος Α – 3ος Γ
20.10.002η ΦΑΣΗΚ1ος Γ – 1ος Δ
21.11.002η ΦΑΣΗΚ2ος Γ – 2ος Δ
22.12.002η ΦΑΣΗΙ1ος Α – 1ος Β
23.13.002η ΦΑΣΗΙ2ος Α – 2ος Β
24.14.002η ΦΑΣΗΝ3ος Β – 3ος Δ
25.15.002η ΦΑΣΗΝ3ος Γ – 4ος Δ
26.16.002η ΦΑΣΗΚ1ος Γ – 2ος Δ
27.17.002η ΦΑΣΗΚ2ος Γ – 1ος Δ
28.18.002η ΦΑΣΗΙ1ος Α – 2ος Β
29.19.002η ΦΑΣΗΙ2ος Α – 1ος Β
30.20.002η ΦΑΣΗΝ3ος Α – 3ος Δ
31.21.002η ΦΑΣΗΝ4ος Δ – 3ος Β
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28  ΙΟΥΝΙΟΥ – ΑΓΩΝΕΣ
32.12.002η ΦΑΣΗΝ3ος Α – 3ος Β
33.13.002η ΦΑΣΗΝ3ος Γ – 3ος Δ
34.14.00ΠΡΟΗΜ9-163ος Ι – 4ος Κ
35.15.00ΠΡΟΗΜ9-164ος Ι – 3ος Κ
36.16.00ΠΡΟΗΜ1-81ος Ι – 2ος Κ
37.17.00ΠΡΟΗΜ1-82ος Ι – 1ος Κ
38.18.002η ΦΑΣΗΝ3ος Α – 4ος Δ
39.19.002η ΦΑΣΗΝ3ος Β – 3ος Γ
Α/ΑΩΡΑΦΑΣΗΟΜΙΛΟΣΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ – ΑΓΩΝΕΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
41.09.00ΗΜΙΤΕΛ13-16
42.10.00ΗΜΙΤΕΛ9-12
43.11.00ΗΜΙΤΕΛ5-8
44.12.00ΗΜΙΤΕΛ1-4
45.13.00ΤΕΛΙΚΑ25-26
46.14.00ΤΕΛΙΚΑ23-24
47.15.00ΤΕΛΙΚΑ21-22
48.16.00ΤΕΛΙΚΑ19-20
49.17.00ΤΕΛΙΚΑ17-18
50.18.00ΤΕΛΙΚΑ15-16
51.19.00ΤΕΛΙΚΑ13-14
52.20.00ΤΕΛΙΚΑ11-12
53.21.00ΤΕΛΙΚΑ9-10
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ – ΑΓΩΝΕΣ
54.09.00ΤΕΛΙΚΑ7-8
55.10.00ΤΕΛΙΚΑ5-6
56.11.00ΤΕΛΙΚΑ3-4
57.12.00ΤΕΛΙΚΑ1-2

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here